Sponsors

Webshop Sinterklaas actie

Webshop Sinterklaas actie
21-11-2017

Zie ginds komt de stoomboot in de Ledenshop aan!

Maak net als Sinterklaas gebruik van onze Ledenshop.

 

Vul de zak snel en binnen je budget met leuke & sportieve cadeaus. In onze Ledenshop vind je o.a. scheenbeschermers, spelershandschoenen, schoenentasjes, trainingskleding, Derbystar-ballen, slippers, nekwarmers, trainingsmutsen en diverse fitnessartikelen.

 

Met een bestelling in de Ledenshop, steun je bovendien de club! Aan bestellingen via de Ledenshop is een bonussysteem gekoppeld: elke bestelling die je in de Ledenshop doet, verhoogt onze sponsorbijdrage voor het volgende seizoen.

 

Tot en met 5 december 2017 betaal je geen servicekosten en geldt: voor 20.00 uur besteld is de volgende dag in huis (maandag t/m vrijdag). Bestel je cadeaus dus snel via de Ledenshop!

 

Groeten van Sint & Piet

Webshop Sinterklaas actie

Maak net als Sinterklaas gebruik van onze Ledenshop! In onze Ledenshop vind je veel mooie Sinterklaascadeaus, nu zonder servicekosten.

Sinterklaasfeest was gezellig

Het was erg gezellig met het Sinterklaasfeest