Sponsors

Webshop Sinterklaas actie

Webshop Sinterklaas actie
21-11-2017

Zie ginds komt de stoomboot in de Ledenshop aan!

Maak net als Sinterklaas gebruik van onze Ledenshop.

 

Vul de zak snel en binnen je budget met leuke & sportieve cadeaus. In onze Ledenshop vind je o.a. scheenbeschermers, spelershandschoenen, schoenentasjes, trainingskleding, Derbystar-ballen, slippers, nekwarmers, trainingsmutsen en diverse fitnessartikelen.

 

Met een bestelling in de Ledenshop, steun je bovendien de club! Aan bestellingen via de Ledenshop is een bonussysteem gekoppeld: elke bestelling die je in de Ledenshop doet, verhoogt onze sponsorbijdrage voor het volgende seizoen.

 

Tot en met 5 december 2017 betaal je geen servicekosten en geldt: voor 20.00 uur besteld is de volgende dag in huis (maandag t/m vrijdag). Bestel je cadeaus dus snel via de Ledenshop!

 

Groeten van Sint & Piet

Sponsor voor D2 jeugd

Onze D2 jeugd wordt gesponsord door Timmer- en onderhoudsbedrijf E. Maas en ASN Autoschade Service Vermaire.

Sponsor voor E-jeugd

Onze E jeugd worden gesponsord door SSI Amsterdam