Sponsors

Webshop Sinterklaas actie

Webshop Sinterklaas actie
21-11-2017

Zie ginds komt de stoomboot in de Ledenshop aan!

Maak net als Sinterklaas gebruik van onze Ledenshop.

 

Vul de zak snel en binnen je budget met leuke & sportieve cadeaus. In onze Ledenshop vind je o.a. scheenbeschermers, spelershandschoenen, schoenentasjes, trainingskleding, Derbystar-ballen, slippers, nekwarmers, trainingsmutsen en diverse fitnessartikelen.

 

Met een bestelling in de Ledenshop, steun je bovendien de club! Aan bestellingen via de Ledenshop is een bonussysteem gekoppeld: elke bestelling die je in de Ledenshop doet, verhoogt onze sponsorbijdrage voor het volgende seizoen.

 

Tot en met 5 december 2017 betaal je geen servicekosten en geldt: voor 20.00 uur besteld is de volgende dag in huis (maandag t/m vrijdag). Bestel je cadeaus dus snel via de Ledenshop!

 

Groeten van Sint & Piet

Schoolhandbal 2018

Schoolhandbal 2018

01-07-2018

Het was een warme, sportieve schoolhandbaldag met 130 kinderen van 7 scholen verdeeld over 21 teams.

Afsluiting seizoen 2017-2018

Op zondag 10 juni sluiten wij het seizoen af met een heerlijke bbq